2737
2739
عنوان

بچه ها من میخام تا چهل روز ......

| مشاهده متن کامل بحث + 15318 بازدید | 715 پست

التماس دعا

میتونی چهل روز برا منم دعا توسل بخونی 

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه واسه من ۳تا توحید بخونی برای حاجتم ممنونم منم برای تو خوندم التماس دعا🙏🧡

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2731

عزیزم میشه این ذکر برام بگی، خیلییی شرایط سختی دارم، دعا کنید خدا بهم صبر و تحمل بده، دلم یکم اروم بشه

يا فارِسَ الحِجازِ أَدرِکني، يا أَبا صالِحِ المَهديَّ أَدرِکني، يا أَبَا القاسِمِ أَدرِکني، أَدرِکني وَ لاتَدَعني، فَإِنّي عاجِزٌ ذَليلٌ

تروخدا بادل پاکت منم دعا کن خیلی گرفتارم خیلی استرس دارم به خدا دعاکن این یک ماه مونده به صفر به خیر بگذره اتفاقی نیوفته بی دردسر عقد کنم دشمن شاد نشم خیلی بی شرفا هستن که نشستن به بدبختی من یه دنیا ممنون انشاله حاجت روا بشی 

2738

عزیزم اگه پیاممو میبینی ازت التماس میکنم برا باردار شدن خواهرم دعا کنی لطفا خیلی وقته منتظره ماه اینده سیکل ای وی اف داره دعاش کن خواهشا

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
عزیزم اگه پیاممو میبینی ازت التماس میکنم برا باردار شدن خواهرم دعا کنی لطفا خیلی وقته منتظره ماه این ...

خدابزرگه عزیزم اللهم صلی علی محمد وآل محمدوعجل  الفرجهم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706