2737
2739
عنوان

مگه میشه تورو دوست نداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 47 پست
تتلیتی😎

مگه این کاربری هم واسه خودته

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی رو میگی؟

هن

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2728
منو نشناختی؟⁦☹️⁩ منم بابا آرمی تتلیتی

چرا شناختم😂✌

اخه گفتی ببین چه کردم

فکرکردم تاپیک خودته😁

بله میشه

فقط سوالتو جواب دادم  ب تیربارم نبندین

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
آهان😂 نه گفتم ببین چی پیدا کردم😅 s.army شعبه ی دیگری ندارد😎😂 تتلیتی های سایت دارن زیاد میشن😎 ...

😂😂😂 اها

خوبه دیگه ازفردا تاپیک میزنن تتلیتی ها بیاید دورهمی

حیف اسم جانی دو بزرگ نیست کنار این چلغوز میزاری  

واسه اونی که طرفداره این چیزا مهم نیست

من کسایی که به جانی حرف میزنن حس میکنم دارن به خودم حرف میزنن البته شاید احساس اسی مثل مال من زیاد نباشه.

2706