2733
2739

خانما از کدوم نوعش بخرم قیمتش چنده ؟من از اون‌پلاستیکیا گرفتم ولی نتونستم بزنم اصلا دور شکمم نموند همش میفته بنظرتون ژله ای و کلفتا بهترن ؟

سبک فایده نداره جادویی دوبل فقط😍

من خریدم ۱۱۰چهارماه پیش 

کلی هم وزن کم کردم😎😎

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این حلقه هاروازکجاباید بخرم بعد چجوریه مثل حلقه رضاعطاران توفیلم نهنگ عنبره همون ک تو پارک باهاش قرمیداد؟؟؟؟

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
من دوسال مداوم روزی نیم ساعت زدم فایده نداشت فقط رژیم و ورزش شکم چند ماهه امتحان کردم عالی بوده

خب باید در کنارش غذاتم رعایت کنی نه اینکه بدون محدودیت هرچی دلت خواست بخوری 

شما حتما برنامه غذاییتو کنترل نکردی وگرنه محاله کم نکنی چطور من ۱۱کیلو کم کردم😊

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
من اینو دارم خیلی خوبه 

دور کمرت کوچیک شد .یا اینکه وزن هم کم کردید 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738
دور کمرت کوچیک شد .یا اینکه وزن هم کم کردید 

بلع دور کمر کم میشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خب باید در کنارش غذاتم رعایت کنی نه اینکه بدون محدودیت هرچی دلت خواست بخوری  شما حتما برن ...

اره اینم هست غذام ۹۰ درصدش کربوهیدرات و قند بود ولی خب کم میخوردم الان که رژیم اصولی گرفتم خوب شده اینم بگم من وزنم نرمال بوده فقط شیکم و پهلو داشتم

اره اینم هست غذام ۹۰ درصدش کربوهیدرات و قند بود ولی خب کم میخوردم الان که رژیم اصولی گرفتم خوب شده ا ...

خب همین بوده که م نمیکردی دگ  کم خوردن تنها فایده نداره  من الان رژیم انچنانی ندارم به کالری شماری و اینام اعتقاد ندارم(قبلا انواع و اقسام رژیم هارو امتحان کردم نتیجش شد لاغری +کچلی) ولی حالا برنج و نون رو کمتر از قبل کردم ولی ولی قطع نه هر روز میخورم 

مرغ ماهی گوشت میوه سبزیجات مغزیجات تخم مرغ و سیب زمینی ابپز اینارو زیاد میخورم قند و شکر اصلااااا هله هوله هم ممنوع البته کلا علاقه ای هم ندارم بهشون 

باهاش راحت تونستی حلقه بزنی ؟؟

اولش بلد نبودم هی میوفتاد سه روزه فول شدم 

الان نیم ساعت میزنم بدون حتی یکبار افتادن 

هرچی سنگین تر و بزر گ تر باشه راحت تره زدنش

2706