2733
2739

یه عده ازخانوما میگن خودمون بدون شوهرامون میریم خونه مادرشوهر یاخواهرشوهرمون حالا شماهایی که ارتباط دارین باهاشون چجوری برخوردمیکنین که حدوحدودتون رو رعایت میکنین وبه خودشون اجازه دخالت نمیدن واقعا برام سواله چون آدم وقتی میره خونه کسی خواه ناخواه حرف میزنه ازاینوراونور میگه بالاخره خونواده شوهر ممکنه از توش هزارتا حرف در بیارن دقیقا چجور رفتارمیکنین که مشکلی پیش نمیاد؟؟

کلا مثل خونواده خودم راحتیم باهم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کامل راحتیم ولی  هردومون چه خودم چه شوهرم هر چیزی رو با هماهنگی هم دیگه به خانواده ها میگیم  خیلی مسائل هم نمیگیم  

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738

من تنها میرم خونه مادرشوهرم بعد شوهرم میاد دنبالم بعد از کارش، تنها خونه خواهر شوهرمم میرم و برمیگردم ، اما بیشتر از خانواده خودم باهاشون ارتباط دارم خداروشکر هیچوقت حرفی درنیاوردن و خودم توی صحبت کردم رعایت میکنم دخالت بیجا نمیکنم زیاده روی نمیکنم حرف ببر بیار نیستم و اونا هم کلن ادمایی هستن که اهل دخالت نیست اماااا مهمترینش اینه که شوهرم اجازه نمیده که خانوادش تو زندگیمون دخالت کنن 

باید اخلاقا باهم جور باشه دیگه 

البته من خواهر شوهر ندارم ولی با مادر شوهرم ارتباطم خوبه 

با زنداداشامم همچنین

اگه حرفی هم بزنن سریع جبهه نمیگیرم مگه اینکه خیلی سنگین باشه کار یا حرفشون که منم در همون حد جوابشونو میدم 

منکه تو ی شهر دیگه هستیم با شوهرم........خانواده شوهرم و خانواده پدرم تو ی شهری ک خیلی کم با ما فاصله دارن هستن....وقتایی ک میریم اونجا با شوهرم ک سرگرم شوهرمم زیاد حرف نمیزنم باهاشون چون بعضی رفتاراشون رو مخمه..وقتی شوهدم نیس میره خونه خودمون منم میرم خونه مامانم ساید یسری خونه پدر شوهرم بزنم 

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

من بدون دعوت نمیرم بهشون احترام میذارم کاری هم نمیکنم خونشون تا سوال نکردن جواب نمیدم یا یه لبخند ملیح میزنم که نه رو بدم نه بگن خودشو گرفته

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

كم ميرم و كم زنگ ميزنم

چيزي بگن به شوهرم نميگم

اونجام ميرم هر حرفي نميزنم

حتي چيزي هم بلد باشم ميدونم شايد بعدش حرفي پيش مياد ميگم نميدونم

تو جمعشونم فقط ها و نه ميگم

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده
2706