2733
2734
عنوان

مگه باردارا چ شکلین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 75 پست
بعضیا از چشم میفهمن 

اره چند نفر پرسیدم میگن چشمت بی حاله مشخص بارداری

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مجردم بابا مداد نکشم  میگن تازه میگن پسره😨😨😨😨😨😨😨

من مدل ارایشم تغییر نکرده نمیدونم از کجا میفهمن تاحالا حداقل ده نفر تو همسایه و آشنا بهم گفتن 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2738
شاید صورتت پف کرده  چش و ابروت شاید یه حالتی شده  دیدی ادم مثلا پریود چشاش یه حالت بی حا ...

اره فک کنم از چند نفر پرسیدم اینو گفتن ولی باز خیلی عجیبه ها من خودم عمرا بتونم تشخیص بدم! 

از چشما و مژه هاتون میفهمن

چجوری میشه بگید منم بدونم اخه 

دقیقا منم نمیدونم از کجا میفهمن.  هنوز خودم نمیدونستم هرکی منو میدید می پرسید بارداری؟

خیلی عجیبه! با اطمینان هم میپرسن اخه 😐

شمابه خانواده خودتون وشوهرتون گفتید که باردارید؟

بله عزیزم

2706