2733
2739

خانوما ما آزمایش اسپرم شوهرمو آوردیم گفتن تحرک و تعداد کمه 

کسی بوده که درمان شده باشه؟ دوره درمانشون چقدر طول کشیده؟

و این که یکم الاعات راجع به عمل واریکوسل بدین 

توروخدا جواب بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویتامین ای 

فولیک اسید 

زینک

معجون شیر موز پودر نارگیل خرما بهش بده

میگن خرنوب خیلی خوبه

انبه و اب انبه بخوره

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731
ویتامین ای  فولیک اسید  زینک معجون شیر موز پودر نارگیل خرما بهش بده میگن خرنوب خیلی خو ...

ممنون عزیزم

نمیدونی چقدر طول میکشه درمانش؟

عمل واریکوسل میدونی چیه یکم توضیح بدین اگه میدونین

راستش با اصرار خودم گفتم واسه همسرمم آزمایش بنویسه دکترم نوشت رفتیم انجام داد 

من میخوام اقدام کنم ولی نگفتم دکتر چیزی برای همسرم بنویسه ، همش میترسم مشکلی داشته باشه و ما ندونیم

ممنون عزیزم نمیدونی چقدر طول میکشه درمانش؟ عمل واریکوسل میدونی چیه یکم توضیح بدین اگه میدونین

نه عزیزم نمیدونم درمورد عمل 

ولی من هم اقدام بودم نمیشدم اون ماهی ک باردار شوهرم آز داد یکم تعدادش کم بود البته یکمی کم بود ک من سه شب قبل اقدامم معجون بهش دادم خورد 

و دکترم گفت اگ قلیون یا سیگار میکشه اصلا نکشه دیگه 

و از سه ماه قبل ایکنه باردار بشم زمانی ک اقدام بودم دکتر برا شوهرم هرشب ویتامین ای و فولیک اسید نوشت و گفت که هرروز تخم مرغ و پیاز تفت بده و بده شوهرت بخوره خیلی خوبه 

شما اگ دکترش برا دارو چیزی نگفته خودت دست بکار شو هرروز بهش تخم مرغ و پیاز بده بهش آب انبه بده معجون بهش بده و اینکه حتما برو ی دکتر خوب ک دل بسوزونه

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740

دکتر گفته عمل بشه؟

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی 💓😍

قربونت

نه فردا میبرم پیش دکتر آزمایشو با اصرارر فراوون از دکتر آزمایشگاه پرسیدم بعد بهم گفت راه چند ماه رو ...

اره ببر پیش دکتر بهتره