2733
2734

بیشتر از 20 روزه ک کات کردیم 

من عاشقش بودم 

اون نخاست باهم باشیم دیگه

حقم داشت

باهم هیچ اینده ای نداشتیم 

خیلیا هم شک کرده بودن و رومون حساس شده بودن تو شهرمون

امشب انقددد دلم تنگه

انقدذد حالم خرابه 

دم ب دیقه فکر اینم ک بهش پیام بدم

حالا اگه جواب میداد ی چیزی

میترسم ج نده بدتر شم

یا جواب بدی بده و بازم بدتر شم

حالم اصلا خوب نیست 

قلبم درد میکنه😔

بهش فک نکن پیادروی کن خودتو مشغول کن 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگیر بخواب تا کاری نکردی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2738
پا رو غرورت بذار پیام بده کی میدونه شاید ج داد دوباره جفت شدید حالتون خوب شد.ارزش ریسک داره.بعدشم سک ...

به حرف این گوش نکن مرده

خودتو بدبخت نکن دختر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
پا رو غرورت بذار پیام بده کی میدونه شاید ج داد دوباره جفت شدید حالتون خوب شد.ارزش ریسک داره.بعدشم سک ...

هزار بار اینکارو کردم برگشته ولی باز حرف رفتن زده باز کلی رنج و زجر خوردم 

اون بهم گف دیگه نمیخاد باهم باشیم 😔😔خیلی غرورمو شکسته

میترسم پیام بدم

از طرفی احتمال اینکه ب هم برسیم نیست اصلا

خیلی دلم میخاد ب حرفش گوش بدم😔 اگه یه نشونه داشتم ک اونم دلتنگمه و پشیمونه این کارو میکردم

من درکت میکنم خودمم دارم جلو خودمو میگیرم به کسی پیام ندم

نباید پیام بدیم نباااید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706