2737
2739
عنوان

سزارین اختیاری

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 67 پست
منم خیلی دوست دارم سزارین ولی هزینه اش زیاده

۶ تومن خوبه که 

من شنیدم بالای ۱۰ تومنه شهرای دیگ دکتراهم زیرمیزی میگرن دکتر من نمیگیره خداروشکر

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
آره خواهر منم اونجا زایمان سزارین کرده میگفت خیلی خوب بود

خداروشکر دکترش کی بود میدونی؟؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ تومن خوبه که  من شنیدم بالای ۱۰ تومنه شهرای دیگ دکتراهم زیرمیزی میگرن دکتر من نمیگیره خداروش ...

دکترت با اونجا قرارداد داره؟ اسم دکترت چیه؟

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.
یعنی میشه منم مثل تو باشم؟؟ دردش با شیافم قابل تحمل باشه برام کافیه نمیخوام اصلا ذره ای درد نداشته ...

با دکترت حتما صحبت کن. من از اول گفتم که آدم رنجور و بدخلقی هستم و باید مراعاتمو کنن دکترمم با همه ادا اطوارام راه اومد حتی روز عمل اتاق خصوصی نبود خودش برام اتاق خصوصی رو ردیف کرد. بنده خدا رو انقدر اذیت کردم فکر کنم من زایمان کردم خلاااااص شد و یه آرامشی گرفت😁

ضمنا برای من آمپولم درد نداشت

2731
پس چرا هرکس یچیزی میگه اکثرا میگن آمپولش اصلا درد نداره

خب بدن آدما فرق میکنه برای من که خیلی درد داشت 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
دکترت با اونجا قرارداد داره؟ اسم دکترت چیه؟

اره فک کنم

نغمه نوروزی راد

میشناسیش؟

خداروشکر دکترش کی بود میدونی؟؟

ن نمیدونم 

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.
۶تومن حدودا

ولی خیلی خوب باهات حساب کردن من اختیاری نبودم ولی هفت تومن شد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
اره فک کنم نغمه نوروزی راد میشناسیش؟

نه نمیشناسم

ولی خیلی خوب باهات حساب کردن من اختیاری نبودم ولی هفت تومن شد 

خداکنه برا درد نداشتنم همینطوری شانس بیارم ای خدا

خداکنه برا درد نداشتنم همینطوری شانس بیارم ای خدا

ان شاء الله میگن کسایی که تپل هستن دردش بیشتره خب من تپل بودم یکم

ان شاء الله میگن کسایی که تپل هستن دردش بیشتره خب من تپل بودم یکم

نه من لاغرم

۵۰ کیلو بودم الان شدم ۶۵ کیلو شکمم مثل ۶ ماهه هاست

منم سوم تیر سزارین شدم.سوند که اصلا ترس و درد نداره...من بیهوش شدم اما برای سزارین اولم بی حسی زدن که دردش خیلی کم بود...درد بعد از عمل هم با شیاف آروم میشه...اصلا استرس نداشته باش

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
۶ تومن خوبه که  من شنیدم بالای ۱۰ تومنه شهرای دیگ دکتراهم زیرمیزی میگرن دکتر من نمیگیره خداروش ...

خیلی خوبه من تقریبا دوسال پیش تازه یه مقدار هم بیمه قبول کرد دو تومن دادم برا زایمان طبیعی که متخصص زنان زایمانم رو انجام بده بیمارستان خصوصی، فقط یک و خورده ای خود متخصص برداشته بود مجموعش هم سه و خورده ای بود که من دوتومنش رو دادم

2706