2733
2739
عنوان

بستری شدم صبح واسه عمل سزارین واسم دعاکنیدمهربونا

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=156059459]ای جانم، ان شا.الله همیشه امام رضا پناهش باشه و دستگیرش، منم عاشق امام رضا هستم، ذک ...

ان شا.الله شب رو‌خوب استراحت کنی و فردا آقا رضا رو سرحال بغل کنی، از طرف من فردا فرشته زمینی رو بوس کن.

2728
سفالیک بشه؟؟؟

سرش بالاس میخوام سرش بیاد پایین طبیعی زایمان کنم

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
2740
ان شاالله عزیزم من نمیدونستم معنیشو 

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
سلام مامان آقا رضا، حالتون چطوره؟ ان شا.الله که به سلامتی زایمان کردی؟

سلام مهربوون😘بله عزیزم شکرخدابه لطف وعاهای قشنگتون پسرم حالش خوبه وبه سلامت توبقلمه...

مممون ازهمه ی شمامهربونا

سلام مهربوون😘بله عزیزم شکرخدابه لطف وعاهای قشنگتون پسرم حالش خوبه وبه سلامت توبقلمه... مممون ازهمه ...

ای جانم، ان شا.الله به حق امام رضا عاقبتش خیر شه، برا منم دعا کن منم به حاجتام برسم