2733
2739
بقره رو بذار بخش بشه تو خونه بلند منم این صدای نفس کشیدن اولین چیزی بود که ازشون دیدم و بعدا بیشتر ...

ببخشید اذیت میشی میشه بگی چی کارا میکردن دیگه؟

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
ببخشید اذیت میشی میشه بگی چی کارا میکردن دیگه؟

نمیذاشتن بخابم.وسایلمو برمیداشتن.شبها موقع خواب گوشواره هام و موهامو تکون میدادن.😫

دم دمای صب خواب میرفتم ساعت ۶ونیم یا در گوشم حرف میزدن و صدام میکردن بیدارم کنن و صدای وسایل خونه هم در میوردن.خلاصه خواب نداشتم

یا بهم اشاره میکردن با انگشت که بیا😥

شبا مثلا گاهی بیدار میشدم میدیدم بالا سرمه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیذاشتن بخابم.وسایلمو برمیداشتن.شبها موقع خواب گوشواره هام و موهامو تکون میدادن.😫 دم دمای صب خواب ...

وااااااای چه وحشتناک

خب خداروشکر که حل شد. ❤

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
وااااااای چه وحشتناک خب خداروشکر که حل شد. ❤

بعله اما باز دارم گاهی حرکاتشونو حس میکنم.

انشاءالله اینم بیشتر نشه و تموم شه❤

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731