2726

بچه ها این بار دومه به خاطر این موضوع تاپیک میزنه

دیروز صبح از خواب بلند شدم پشت تختم یه صدای نفس کشیدن ترسناک میومد 

نه توهم بود نه فیلم دیده بودم نه چیزی.

رفتم دم پنجره ببینم صدای چیه  هیچ جک و جانوری اونجا نبود 

خیلی صداش عجیب بود مثل اون موجوده تو ارباب حلقه ها

اینم بگم چند هفته پیش یه روحانی بهم گفت جن زدگی داری یه لیوان آب رو با سدر و کافور توش آیه قرآن خوندم چند بار مشخص و اون ابو ریختم گوشه اتاق. دقیقا صدا از اونجا میومد. 

نکنه یه کار ماورایی کردم؟

لطفا مسخره نکنید و اگر اعتقاد ندارید تاپیک رو ترک کنید.

درصورتی که کمکی و راهنمایی از دستتون برمیاد برام کامنت کنید.

ممنونم

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیشب رفتم خونع عمم تو اشپزخونه بودم اشپزخونشون یه راه رو میخورده بعدش تو راهرو یه اتاق داشت  بعد یهو دیدم یه دختره دم در اتاقه ولیستاده بود چون تو اشپزخونه بودم سرش دیده نمیشد ولی اندامشو دیدم خیلی ترسیدم

لطفا واسه ظهور امام زمان و حاجتم صلوات بفرستین😍🤩

به روان درمانگر و روانپزشک مراجعه کن حتما. با پیگیری های مذهبی به جایی نخواهی رسید. در کنار همه کارایی که میکنی یه سر به روان درمانگر و روانپزشک هم بزن  .

اینجا فکر نمیکنم کسی متخصص جن باشه!

بقره رو بذار بخش بشه تو خونه بلند

منم این صدای نفس کشیدن اولین چیزی بود که ازشون دیدم و بعدا بیشتر شد و بدتر😥

توضیح نمیدم 😑نمیخوام یادآوری بشه

همون روحانی بگو بهت دعا بده

منم یه روحانی که چشم سومشم فعال بود و اومد خونمون رو دید و دعا داد خوب شد دیه همچی👌🏻❤

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بطور کلی اگه سراغ کارهایی مثل احضار روح و از اینها نرفتید احتمالا توهم چون اجنه به همین حس نمیشه&nbs ...

نه نرفتیم علاقه دارم به این چیزا ولی اصلا انجام نمیدم میترسم در این حد.

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
2706