2737
2739
عنوان

خانمای متاهل

193 بازدید | 14 پست

شوهرم حدودا یکی دوماهه که خیلی گرمش میشه همش ، همش کولر و پنکه میزنه ، همش آب و یخ میخوره ، الان هوا به نظرم خوبه ، ولی هم کولر زده هم پنکه ، آب یخ هم میخوره 

ممکنه علائم اعتیاد باشه ؟

غلبه صفرا

ببریدش دکتر طب سنتی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کبد چرب هم می تونه باشه😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

چه ربطی داره عزیزم

چرا انقدر بدبین؟

غلبه صفرا داره یا هم کلا طبعش گرمه

منم همینطوریم یسره گرممه

ببرش طب سنتی بهشم یسره چیزایه خنک مثل خاکشیر و کاسنیو اینا بده 

تابستون بدترین فصل واسه صفراوی هاست چون هلاک میشن از گرما بد میگی اعتیاد😐

2706