2737
2734

اره

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار عزیزم

ولی بوراکس رو میشه از ابزار فروشیا خرید زیاد گرون نیس فک کنم

ابزار فروشا بهش میگن تنه کار

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731

ساختنش زمان زیادی نمی‌خواد و فقط کافیه که به اندازه ای که میخواید اسلایم داشته باشید چسب چوب بریزید داخل ظرفی کم کم مایع پرسیل اضافه کنید یه دفعه نریزید اسلایم سفت میشه

من از این روش استفاده میکنم خیلی خوب میشه افزایش حجم هم داره

2738

ممنون هزینش چه قد میشه

زندگی آب در دستان ما  🌧️💧                                         و                                                                   زندگی ما در دستان آب است🌧️💧
چسب چوب ۱۵ مایع من گرفتم ۳۰ مایع رو میتونی برای لباس شستن هم استفاده کنی 

مرسی گلم

زندگی آب در دستان ما  🌧️💧                                         و                                                                   زندگی ما در دستان آب است🌧️💧

آیا می دانید بوراکس چیست ؟

بوراکس یک ماده معدنی طبیعی است که به نام بورات سدیم نیز شناخته می شود. بوراکـس از سه منبع در طبیعت استخراج می شود :

1. از آب های شور بعضی دریاچه ها و رسوب های زیادی که بر اثر تبخیر آب این دریاچه ها به وجود می آید.
  2. رگه های بعضی کوه ها.
  3. از برخی خاک های معدنی.

برای خرید بوراکس از بزرگترین عطاری اینترنتی کلیک کنید