2733
2734

خواهرم حاملس وسطای حاملگیشه 

منم دوست نداشتم این موضوع رو حالا حالا ها به شوهرم بگم چون ادمیه دهن لقیه زود میره به مامانش میگه 

از طرفیم مامانش خیلی از مسائل خانوادگیشونو از من پنهون میکنه و دائم به شوهرم میگه نگو به زنت  یا زنت فلانه بده درستش کن این حرفا و کلا با من مشکل داره

حالا مادرشوهرم از یکی از اشناها فهمیده خواهرم حاملس فردا میخام برم خونه مادرشوهرم 

اگه به روم زد گفت مبارکه خواهرت حاملس چی بگم؟؟؟

میخام یه جواب مودبانه بدم ولی در عین حال بفهمونمش مسائل خانوادگیمون به اون ربطی نداره

بگو ممنون. جنگ نیس ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ولی اون با تیکه انداختن تبریک میگه نه اینجوری ساده

بیخیال ارزش اعصاب خوردی نداره.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بگو ممنون 

اگرم خیلی گیر دادبگو خواهرم و شوهرش  نمی خواستن تا مطمن نشدن بچه سالمه ( آزمایش غربالگری ) کسی چیزی بدونه

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎