2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی بهتره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

من ممبران دوس ندارم ساده بنظرم شیکتره

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2738
مبارک باشه،یعنی مدل کینگ که پادشاهه خریدن؟

کینگ نیست.اما طرح گل داره بالاش طلاییه.شما فکر کن اون حالت های تاج برای ما طرح گل هست.کمدش هم یه طرفش ویترینه یه طرف کمد.البته سفارش دادیم هنوز نگرفتیم

کینگ نیست.اما طرح گل داره بالاش طلاییه.شما فکر کن اون حالت های تاج برای ما طرح گل هست.کمدش هم یه طرف ...

چندماهس دخترتون؟پسر من ۷ماهشه

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
ممیزان قشنگه که،منظورتون از مدلای قدیمه؟

ممبران عزیزم این مدل کنده کاری وسی ان سی و وکیوم روی چوب رو ممبران میگن. همسرم ام دی اف کاره همیشه چ کابینت چ کمد چ سرویس خواب ساده پسندم تا مدلای تجملاتی وشلوغ مث ممبران. البته سلیقه ایه همونطور ک من زباد دوس ندارم خیلیا دوس دارن وسلیقه همه قابل احترامه❤

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴