2737
2739
عنوان

سقطش کنم

637 بازدید | 43 پست

خودم خیلی ناراحتم نگین چرا این کارو کردی 

فقط ازتون کمک میخوام خواهرانه 

دو ساله عروسی کردم امسال خونمونو جمع کردیم وسایلامونو آوردیم خونه مادرشوهرم که شهر اونا خونه بسازیم الانم خونمون نصفه کارس و ما خونه مادرشوهرم میمونیم پریودم دو روز  عقب افتاده بود فک نمیکردم باردار باشم بخاطر عفونتم ۳ تا آمپول جنتامایسین زدم و دوتا قرص فنازومکس انداختم ولی خب عفونتم بهتر شد امروز ده روز از پریودم گذشته بود بی بی زدم مثبت شد خیلی میترسم میخوام سقطش کنم چون واقعا ناخواسته بود هم ازاین دوران کرونا میترسم هم خونه نداریم فعلا هم از بی پولی هم این آمپول و قرصی که خوردم.. نمیدونم از صب خیلی استرس گرفتم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اوایل ازدواجم زحاطر یه دلیل خیلی احمقانه پنهون از شوهرم بچمو انداختم،اولش که تا یک سال با شوهرم مث غریبه ها شده بودیم،بعد الان هر بدبختی ای سرم میاد فک میکنم مال اون اتفاقه،این کارو نکن

خودت بهترین تصمیم رو میتونی بگیری عزیزم بچه نیاز به شرایط مناسب روحی هم داره الان شما تحت استرس و فشارهای زیادی هستی امیدوارم در زمان مناسب بچه دار بشید .غصه نخور عزیزم برخی شرایط از کنترل شما خارجه.

2738

من باردارم میتونم بهت بگم اگه بارداری برکت زندگیت میشه و واقعا نمیفهمی روزیش از کجا اومده اونم بنده خداست و خدا روزیشو میده فکر سقطشم نکن خدا خواسته باشه تو هم راضی شو بسپار ب خودش

با یه دکتر مشورت کن اگه دارو ها مشکلی واسه جنین نداره سقط نکن . خدا بزرگه . شاید ا‌ون بچه خوش روزی تر از شما باشه به خاطر اونم شده هم چی روبراه شه . درضمن سقط واسه خودت خطرناکه.

من دیروز رابطه محافظت نشده داشتم دوتا اورژانسی ۷۵ خوردم امروز هم متاسفانه محافظت نشده بود باز باید اورژانسی بخورم یا چون دیروز خوردم دیگه لازم نیس؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2706