2733
2739
عنوان

چکار کنم شوهرم درست بشه رفتارش

385 بازدید | 11 پست

مامانم زنگ زده بود گفت تو محسن واقعا زندگیتون دوماه جهنمه
میکفت محسن می‌گه همش باهام دعوا داریم ابرو نراشته برام من همش فکر میکردم محسن خیلی آدم آروم باسیاسا هست خیلی توداره فکر نمی‌کردم باهم دعوا داشته باشید فکر میکردم آقاست آنقدر با ترس با من حرف میزد 

برمیگشتی میگفتی زنم گ گفت طلاهامو میدم برو پول وام بده
برمیگشتی میگفتی زنم گفت پول میدم برو تبلت گوشی بخر
برمیگشتی میگفتی زنم گفت برو ماشین به اسم خودت بکن نه ننت
برمیگشتی میگفتی زنم گفت برو وام تسویه کن سند به نام خودت بزن
برمیگشتی میگفتی زنم بخاطر کاندوم کوفتی ک تو خونه بوده بخاطر اسبابی ک تو خونه بوده بهش حرف درست حسابی نمی‌زنم سرم داد میزنه میگه بریم خونه بابات
برمیگشتی میگفتی بعد یکسال به زنم گفتم پراید به اسم داداشم کرد ک تو ی وقت نتونی بری کلاس
برمیگشتی میگفتی پتو متکا تخت مبل مستاجر نیامده ببره همه اینارو میگفتی
فقط گفتی ریحانه هی حرف از مردن میزنه هی حرف از به نام زدن میزنم هی میگه طلاهامو نمی‌دم
طلاها اونجا بفرما مال خودت برو هرکار دوست داری بکن
من تا یک سال نیم تورو خیلی خوب پیش پدر مادرم بزرگ نشون دادم ولی تو زنگ زدی خودت خودتو خراب کردی اونا فهمیدن ک اصلا زندگی قشنگی با من نداری حتی بهم گفتن تا خوشین ک خوشی به شوهرت بگو ما اعصاب نداریم همچین زنگ هم بزنی منم زنگ میزنم احوال پرسی گلایه به ومادرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محسن ک بود و چ کرد؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من نفهمیدم کی این حرفا رو بهت زده مامان خودت یا شوهرت ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
محسن ک بود و چ کرد؟

محسن شوهر اسی هست فک کنم اذیتت اسی میکنه 😃

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣