2733
2734

سلام دیروز خانوادم بعد ۹ماه اومدن خونمون شوهرم باهام سرموضوعی دعواکرد وصداشو بردبالا و... پدرومادرمم هیچ دخالتی نکردن حتی موقع رفتن گفتم منم باهاتون میان گفتن ی روزدیگه خودتون بیایین وفلان من خیلی ناراحت شدم که چرااینکاروکرد اگرحق بااون هم بوده نبایدپیش خانوادم اونکارو میکرد حالا ازدیروزباهاش قهرم الان فهمیدم مادرشوهرمینا فردامیخوان بیان خونمون بنظرتون چ رفتاری داشته باشم؟؟؟؟

بروز نده جلو خانواده شوهرت نذار اونا بفهمن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم‌شوهرت تربیت و شخصیتشو نشون داده شما این کارو نکن با خوشرویی رفتار کن با خانوادش ولی ب خودش محل سگ نده 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

تو قیافه باش. خودتو بزن به مریضی و سر درد..... بگو از اعصاب زده به رگ گردن خشک شده دست چپمم بالا نمیاد🤣😜

من اینکارو میکنم جرأت نداره چیزی بگه😛

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
2706