2733
2734
عنوان

داروخانه

222 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من تصمیم دارم داروخانه باز کنم با مدرک دیپلم و سرمایه دو میلیاردی ،بنظرتون کاره پر سودی هستش؟باید با یه داروساز شریک بشم .و اینکه کدوم شهر ایران باشه بهتره؟مثلا شیراز یا اصفهان؟لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعات دارید مرسی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرمایت کم نیس؟؟سرمایه شریکت چقدر؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
شریک نشو فقط مجوزشو اجاره کن فوق العادس اطلاعات زیادی ندارم ولی از کسایی که دارن شنیدم فوق العاد ...

چطوری اجاره کنیم

یعنی فقط اجازه بدیم ماه ب ماه

سرمایه چی؟؟؟

دقیقا روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا شکرت❤️
2738
چطوری اجاره کنیم یعنی فقط اجازه بدیم ماه ب ماه سرمایه چی؟؟؟

اطلاعات زیادی ندارم عزیزم

ولی دوستم میگفت پدرش به یه دکتر پول داده مجوزشو احاره کرده ماهانه

و درامد خیلی خوبی داره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
اطلاعات زیادی ندارم عزیزم ولی دوستم میگفت پدرش به یه دکتر پول داده مجوزشو احاره کرده ماهانه و درام ...

اها مرسی گلم

دقیقا روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا شکرت❤️
سرمایت کم نیس؟؟سرمایه شریکت چقدر؟؟

همه سرمایه از خودمه ،منظورم از شریک اینکه با یه داروساز شریک میشم مدرک و کار از اون سرمایه از من و هر چی سود باشه هفتاد به سی درصد به نفع من تقسیم میشه

2706