2733
2734

سلام دوستان 

من شوهرم دوماهه فوت کرده ایامستمری بازماندگان ب مادرشون هم تعلق میگیره درصورتی ک مادرشون مستمری پدرشوهرمو ک فوت کردن دریافت میکنن 

اگه وکیل هست واسم تگ کنیدممنون مهربونا😗

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی

فکر کنم برسه تازه ارث هم میبره 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم برسه تازه ارث هم میبره 

ارث ک میدونم میرسه ولی وقتی خودش مستمری بگیره بازم ازحقوق شوهرم بهش میرسه🤔

2738

تسلیت میگم

اگه بیمه منظورتونه به افراد تحت تکفلشون فقط میرسه!

مستمری همسرم فقط به من میرسه چون مادرشوهرم تحت تکفل پدرشوهرم بیمه شده

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
اگه قبلا از فوت همسرت بیمه اش رو حقوق همسر شما پرداخت می شده آره ولی اگه نه نصف شما  مال شما &n ...

ن چون خودش شوهرش کارمندبوده حق بیمه اشم ازهمونجاپرداخت میشده الان حقوق ب اونم میرسه؟

ن چون خودش شوهرش کارمندبوده حق بیمه اشم ازهمونجاپرداخت میشده الان حقوق ب اونم میرسه؟

نه نمی رسه مادر منم شرایط شما رو داشت چون سر پرست بچه ها هم بود کل حقوق به حساب مادرم می رفت

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...
تسلیت میگم اگه بیمه منظورتونه به افراد تحت تکفلشون فقط میرسه! مستمری همسرم فقط به من میرسه چون ماد ...

پدرشوهرم فوت شده ولی حقوقش ب مادرشوهرم میرسه ازحقوق شوهرمم سهم میبره بازم؟

2706