2737
2739
عنوان

سردي خانواده شوهر و بچه من

212 بازدید | 24 پست

خانواده شوهر من خيلي سرد و بي عاطفه هستند و فقط ادعا دارند. همشون خودشيفته هستند و فكر ميكنند بهترين هستند ولي گروه گروه هستند و هر گروه دشمن اون يكي گروه هست به طوري كه از بچه هاي ديگه هم خبري ندارند. بمأند كه من چقدر سر خانواده شوهرم دعوا كردم با شوهرم و اونها چقدر خواستند زير زيركي ميونه من با شوهرم رو خراب كنند. شايد باور نكنيد تازه ازدواج كرده بودم و خوشحال كه وارد يك خانواده پر جمعيت ميشم. ولي همون بعد عروسي حتي خواهرش كه من رو اصلا مديده بود و خارج بود بهم زنگ زد و به من و خانوادم توهين كرد. مشكلشون هم اين هست كه بدبين هستند و همش فكر ميكنند اگر برادرشون زنگ نميزنه و يا كار دازه تقصير من هست و كلا با همه بد هستند و عروس و داماد رو غريبه ميدونند. اين همه پست اينجا خوندم هيحكدوم به بي عاطفگي خانواده شوهر من نميرسه. خيلي أوائل سعي ميكردم خودم رو ثابت كنم و با كادو و تلفن و محبت همش ميخواستم بفهمند كه من بد نيستم. 

الان مشكل اينجاست كه اينها نه زنگ ميزنند و نه تا حالا بچه هاي من رو ديدند. هر وقت هم هر چند ماه زنگ يزنند با شوهرم حرف ميزنيد و بچه من تو خارج هست و دور از اونها ولي خيلي از اونها ميپرسه. همش به باباش ميگه كه چند تا خواهر و برادر داري و كي ميبينيمشون و چند سالشونه و ....

تقريبا هر روز ميپرسه و ميخواد اونها رو بشناسه. با خانواده من خيلي خوب و صميمي هست و من نميدونم چجوري جوابش رو بدم. دلم براي بخت و اقبال خودم ميسوزه كه گير اين خانواده افتادم.

همش ميگه يك سفر بريم مثلا فرانسه عمه رو ببينيم يا ايران عمو رو . ..... حتي تكليف مدرسش رو بلد نيست به باياش ميگه زنگ بزن به برادرت. خيلي عاطفي هست و هر وقت اينها رو ميگه انگار يك قسمت از وجود من گرفته ميشه. با ياداوري اون عوضي ها هم من همش حرص ميخورم . حتي مامانم هم با خواهر شوهرم حرف زد و فايده نداشت و بازم بي محلي كردند. شما جاي من باشيد جواب بچه رو چي ميديد؟ شما بوديد از برخورد خانواده شوهرتون ناراحت نميشديد؟ بهتون بر نميخوره؟ ابروتون جلوي خانوادتون نميره؟

خدا از خانواده شوهر بد نگذره و انشالله همه كإرهابي كه كردند سرشون بياد.

حتي مادرم هم باهاشون حرف زد ولي فايده نداشت و بدتر كردند. به ظاهر ميگن ما مشكلي نداريم ولي كار خودشون رو ميكنند. هر وقت بچم در مورد اينها حرف ميزنه همه بدنم ميلرزه. از طرفي هم نميدونم چطور بهشون بگم حرفشون رو نزنه. مثلا تو جمع يكدفعه از باياش ميپرسه خواهراهات چند سالشون هست و اسمشون چيه و كجا زندگي ميكنند. هر روز هم ازشون ميپرسه . فكر ميكنه اونها هم ادم هستند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه ات چقدر خونگرمه دختره یا پسر 

بنظرم با عکس یا هر چی کامل بشناسونید بهش 

حتی گاهی به شوهرت بگو وقتی زنگ میزنند گوشی رو بده به بچه ات

بذار این علامت سوال تو ذهنش از بین بره 

وقتی شناختشون خودش ازشون سرد میشه 

نذار فکرش همیشه مشغلشون باشه

2728
خب به بچه بگین عمه و عمو نداره

شوهر بي شعورم گفت بهش. بهش گفته بودم ما كه با اونها رابطه نداريم نگو به بچه. چند وقت پيش به بچه گفت و وقتي من اعتراض كردم بهش بهم گفت اگر بعدا بچه نفهمه بدتر هست و من نميخوام دروغگو باشم. عملًا به حرف من ترتيب اثر نداد.

البته قبول دارم كه شوهرم اونها خواهر و برادرش هستند و واقعا شوهرم با همه بدي ها دوسشون داره انقدر كه احمقه ولي به بچه هم واقعيت رو نيمگه و فقط اسم خواهر برادرها و سنشون و كجا زندگي ميكنند رو ميگه. يكجور خوب ازشون ميگه و ميگه بچه بدي ها رو مبينه چون كوچك هست.

ولي هر روز ياداوري اونها من رو ازرده ميكنه

عزیزم بچه ات چقدر خونگرمه دختره یا پسر  بنظرم با عکس یا هر چی کامل بشناسونید بهش  حتی گا ...

پسر اره خيلي مهربونه

اونها فقط يكيشون زنگ ميزنه اونم با شوهرم حرف ميزنه و سالي يكي دو بار كوتاه با من.

كلا خيلي سرد هستند و با هم قهر. شوهرم به چند تاشون عيد هر سال زنگ ميزنه فقط همين!

اونها هم اصلا زنگ نميزنن. 

اوني هم كه مثلا زنگ ميزنه با پسرم حرف نميزنه. با اينكه چند بار بهش گفتيم. مثلا دفعه قبل گفتم ويديو كال كن گفت تا حالًا نكردم. بهش گفتم دكمه فلان به همين راحتي بعد خنديد. عملًا نميخواد رابطه باشه. شوهر منم عادت كرده و تا حالا گله نداشته

حالا که قراره راستش رو بگید بهتره جریان رو کامل برا بچه توصیح بدید بالاخره چندبار که براش بگید جا می ...

اخه هنوز كوچك نيست؟

تا حالًا از ادمها بدي و بي محبتي نديده. بعد ميترسم شوهرم ناراحت بشه

2738
پسر اره خيلي مهربونه اونها فقط يكيشون زنگ ميزنه اونم با شوهرم حرف ميزنه و سالي يكي دو بار كوتاه با ...

اصلا یه چیز خاص و دست نیافتنی براش نکنید این عمه و عموهای عتیقه رو 

کامل و به زبان بچگانه همه چیز رو براش توضیح بدید 

اخه هنوز كوچك نيست؟ تا حالًا از ادمها بدي و بي محبتي نديده. بعد ميترسم شوهرم ناراحت بشه

خب شوهرتون وقتی می خوان بچه تون همه چیز رو بدونه باید همه رو بدونه بعدم بچه هست ولی درک میکنه

شما خارج از کشور زندگی میکنید

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
خب شوهرتون وقتی می خوان بچه تون همه چیز رو بدونه باید همه رو بدونه بعدم بچه هست ولی درک میکنه

شوهر منم يك ادم بي منطق مثل خانوادش. فكر نميكنم كسي كه كل خانوادش ادم نباشن خودش بوبي از انسانيت برده باشه. بدون اينكه بمن بگه رفته تعداد خواهر و بوادرها رو به بچه گفته. ولي ميخواد خوب جلوه بده در حالي كه اونها اصلا ادم نيستند. البته شوهر من خر اين خانواده هست. مثلا برادرش كلي بدي كرده و ٢٠ سال نديدنش و حالًا شنيده مريض شده ميگه بمن من بليط ميگيرم و ميرم ازش مراقبت ميكنم و من تو خارج تنها ميزاره. كرونا رو بهانه كردم وگرنه رفته بود. منظورم اين هست كه محبتش يكطرفه هست

چجوري بگم كه شوهرم باد نكنه و قيافه نگيره برام؟

اصلا به بدی نگو بدیشونو نگو 

بگو بعضی از اونا دوست ندارن ارنباط داشته باشن با هم 

مثلا هر سوالی پرسید که چند سالشونه چند تان چند تا بچه دارن به ارومی کامل  بهش جواب بده 

ابن که میگی عصبی میشم و دستم میلرزه خوب نیس 

بچه ات وابستگی به اونا نداره فقط درباره شون کنجکاوه کنجکاویشو برطرف کن تا دیگه ازشون سوالی نپرسه

2706