2733
2734
عنوان

مجردای بالای ۲۵ سال بیان

384 بازدید | 46 پست

برنامتون برای اینده چیه ؟

شاغلید یا دانشجو ؟

روزمرگیاتونو چطور‌ میگذرونید ؟

حستون نسبت به ازدواج چیه ؟

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مردا رو لنگه کفش خودمم نمیدونم که بیام عاشقشون شم کلا وابستگی رو نقطه ضعف میدونم و اصلا سعی میکنم تمام نقطه ضعفامو از بین ببرم حالا بیام برم بشومرمو و بسابمو حرفم بشنوم.واسه خودم میگردم ماشین بازی میکنم و میخورم و ورزش میکنم.

من مردا رو لنگه کفش خودمم نمیدونم که بیام عاشقشون شم کلا وابستگی رو نقطه ضعف میدونم و اصلا سعی میکنم ...

افرین 👏👏

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2738
من مردا رو لنگه کفش خودمم نمیدونم که بیام عاشقشون شم کلا وابستگی رو نقطه ضعف میدونم و اصلا سعی میکنم ...

چندسالته 

شاغلی 

دوس نداری بچه دار شی؟

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
من خجالت میکشم بگم ولی من نیاز جنسی دارم یکم و احساس تنهایی دوس دارم ازدواج کنم

منم خلا عاطفی رو تو زندگیم دارم 

عشق من فقط خدا خانوادس و یه اهن به اسم ماشین که بی هیچ نامردی همیشه همراته وقتیم بش میرسی اسپرتش میک ...

حسم میگه یه رابطه عاطفی ناموفق داشتی و طرز تفکرت عوض شده 

2706