2733
2739
عنوان

حمد و حاجت روایی👑😊

537 بازدید | 130 پست

یکی از تاپیک های قبلیم  توش حمد و حاجت روایی هست 

که وقتی برای 40 نفرتون خوندم 

برام جواب داد😍❤😀 خیلی خوبع .. جواب گرفتم  

امشب هم میخوام برای 40 نفرتون بخونم

در عوض 40 نفر هم با قلب های پاکشون برام دعا کنن و صلوات بفرستن 

کسایی که شرکت میکنن پست رو لایک کنن تا 40 بشه و من براتون بفرستم 

هردفعه ان شاء الله بزارم 

چون جواااااااب گرفتمممم❤

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙

منم به نیتتون ایت الکرسی میخونم .انشاالله حاجت رواشی.التماس دعا

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 🌻🌻🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم به نیتتون ایت الکرسی میخونم .انشاالله حاجت رواشی.التماس دعا اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَ ...

بزرگواری عزیز دلممممممممم💛💛💛💛

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙
2738
2706