2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برنامه نویسی یکم بلدم ولی بخام برای دیگران کار کنم درآمدش خیلی کمه و پول بیشتر نیاز دارم برای مخارجم

من وارد نیستم به این کار، ولی پسر دوستم سوم دبیرستانه می گفت هم آموزش برنامه نویسی انجام میدم هم.خود برنامه نویسی پارسال 60 تومن درآمد داشتم، به نظرم برا پسر سوم دبیرستانی عالیه، فکر نکنم اونم سرمایه ای داشته باشه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
منم دخترم کاری نداره ک ی زمین میگیری میدی بساز بفروش  مگ حتما باید مرد باشن‌ 😐🍫🍓

خب برای ساختن خونه باید پول زیاد داشته باشی فک کنم

میخام یه کاری باشه که درکنارش یه فنی رو هم یاد بگیرم که اگه سرمایه م رفت حداقل اون کارو یاد داشته باشم

من وارد نیستم به این کار، ولی پسر دوستم سوم دبیرستانه می گفت هم آموزش برنامه نویسی انجام میدم هم.خود ...

خب اون حتما خیلی حرفه ای

ولی من نیستم بخام حرفه ای باشم باید حداقل دو سال وقت بزارم، دیگه از من گذشته

باید خودم هم مخارجم رو تامین کنم

من وارد نیستم به این کار، ولی پسر دوستم سوم دبیرستانه می گفت هم آموزش برنامه نویسی انجام میدم هم.خود ...

دوست خودم خیلی حرفه ای بود ولی بعد یه مدت گذاشت کنار، گفت خیلی سخته

واسه همین منم دیگه دنبالش نرفتم

خب برای ساختن خونه باید پول زیاد داشته باشی فک کنم میخام یه کاری باشه که درکنارش یه فنی رو هم یاد ب ...

اسم شما لیلا نیست؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2706