2737
2739
عنوان

ناباروری

88 بازدید | 9 پست

سلام دوستان نی نی سایتی 

ی راهنمایی میخاستم من نزدیک 2سال ازدواج کردم اصلا هم جلوگیری نداشتم ولی باردار نشدم تا اینکه رفتیم دکتر معلوم شدهمسرم واریکسول دارن که عمل شدولی ضعیفی هم دارن 8ملیون اسپرم دارن اگه تجربه دارین راهنمایی کنید چه غذایی بخوره نخوره دارو اینا چی بخوره ممنون ازهمتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندماهه عمل کرده؟شوهرمنم واریکوسل درجه سه داشت عمل کردهمون ماه باردار شدمم،شما  دکترقرص نداده براتعداد حسابی گرمی بده بهش شیرموز خرنوب عسل

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
2728

سونا جکوزی دوری کردن از هر مکان گرم  لباسای تنگ استرس سیگار مشروبات الکی بلند کررن اجسام سنگین بی خوابی کلا مضر براش 

فولیک اسید 1

ال کارتین مایع 

کیوتین 

روی

اینا چزاییه ک معمولا میدن بهشون 

و چیزای طبع گرم مثل خرما موز گردو هر چیز مقوی و طبع گرم براش خوبه

[QUOTE=156038936]همسرت چندسالشونه؟چند ماه از عملش گذشته؟ازمایش بعد عمل داده؟؟[/QUOTE 29سال....تقریب ...

4ماه بعد از عملش باید ی ازمایش اسپرم بده الان زود ک نتیجه بگیری عملش چقد تاثیر داشته عمل واریکوسل توی بهترین شرتیطش 60درصد موثر رو اسپرم

[QUOTE=156038936]همسرت چندسالشونه؟چند ماه از عملش گذشته؟ازمایش بعد عمل داده؟؟[/QUOTE 29سال....تقریب ...

شوهر من واریکوسل گرید ۳ داشت عمل کرد خوب شد فک کنم باید برین پیش همون دکتری که عمل انجام داده تا براتون دارو بنویسه

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2738
4ماه بعد از عملش باید ی ازمایش اسپرم بده الان زود ک نتیجه بگیری عملش چقد تاثیر داشته عمل واریکوسل تو ...

خیلی معذرت میخام بهترین راه برااینکه اسپرم بمونه تورحم یاسریع برسه چیه چون اصلا نمیمونه همش میریزه