2737
2734
عنوان

نامزدم میگه حلقه نشون رو عوض نکن مامانم ناراحت میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 62 پست
شگونشو نمیدونم. ولی به همسرمم گفتم هر جی طلا هست بفروش حتی سرویسم. ولی حله هامون نه.. نمیدونم روشون ...

من از حلقم خوشم نمیاد اصلا ، میخوام عوض کنم میترسم ، حس میکنم شگون نداره بدی میاره

برای ارامش زندگیم یه صلوات بفرستید❤🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر فامیلمون نشونشو همون روز ک براش اوردن برد عوض کرد خیلییییی ب خونواده شوهرش برخورد 

نکن بنظرم حالا بعدا بدار ی مدت بگذره بعد

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728
پس منم عوض میکنم

برای خودت زندگی کن گلم.البته من شوهرم پشتم بود.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

کلا تا وقتی مستقل نشدی باید مراقب باشی رابطتت‌ با خانواده همسر الکی شکرآب نشه‌. 

نگهش دار‌. به همسر بگو یه انگشتر دیگم برات بگیره‌. یا دیگه تحملش کن بعد حلقتو‌ سلیقه بردار

مهربان باشیم   
2738
با هزارجور داستان🤣

اسی به نطرم برو اگه نمبتونی طلا بخری یه نقره مدلی که دوست داری بخر اونو دست کن. تو مهمونیایی که مادر شوهرتم هست حلقه نشون و دست کن. ولی دلخوری پیش نیار 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

اسی  نظرات همه رو بخون.اما همه.مادر شوهر ها مثل هم.نیستن کهبزار رودربایستی گیر کنن یا اهمیت ندن، بزار برای احترام اون انگشتر بمونه.ضرر نمیکنی ططلا روز به روز گرون می شه.یکی دیگه ای بخر. اگه بودجه نداری نقره شو بگیر .پسرش میگه مامانم ناراحت میشه ارزش نداره که زندگی تو با ناراحتی اون یا با خیال ناراحتی مادر شوهر بگدزونی و زاویه بیفته تو زندگیت.سیاست داشته باش.

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
من از حلقم خوشم نمیاد اصلا ، میخوام عوض کنم میترسم ، حس میکنم شگون نداره بدی میاره

انقدرم گرون شده که نمیشه بگی اونو بذار کمد بی خیالش شو. برو یکی باب میلت بخر. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اسی  نظرات همه رو بخون.اما همه.مادر شوهر ها مثل هم.نیستن کهبزار رودربایستی گیر کنن یا اهمیت ندن ...

دقیقا حرف منو زدید شما..

بگو واسه عید..تولدت.یا هر مناسبت دیگه برات نقره بخره اونو بیشتر دستت کن

الان با این قیمت طلا ببری عوض کنی یچیز سبک تر بهت میده . مادرشم بلاخره با ذوق اونو خریده حالا بعد ها میبری عوض میکنی روشم پول میزاری یچیز بهتر میخری 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2706