2737
2739

این ماه ب خاطر بارداری کلومفین خورده بودم.. امروز، روز ۱۵ سیکلمه و پریود شدم.. از صب هم سمت راست دلم درد میکرد که الان دیدم پریود شدم.. چرا آخه؟ چرا با وجود کلومفین وسط سیکلم پریود شدم.. وااای خدااا.. خیلی این ماه امید داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونریزی شدید داری یا کم..اگر کم باشه یا رنگ صورتی و قهوه ای داشته باشی مثل لک...اینا نشونه تخمک گذار ...

فعلا که کمه و رنگ روشن.. من هیچوقت تو روزای تخمک گذاریم خونی نمیدیدم.. الان اونقد ناراحتم که خدا میدونه.. 

نه آخه دکتر بهم آمپول نداده.. فقط فولیک اسید و ویتامین E..  کلومفین هم داد گفت بخور..

عب نداره گاهی هورمونها با این قرص ها بهم میریزه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
فعلا که کمه و رنگ روشن.. من هیچوقت تو روزای تخمک گذاریم خونی نمیدیدم.. الان اونقد ناراحتم که خدا مید ...

ن عزیزم ناراحت نباش..این لک ها امکان داره تا سه روز هم باشه.اما اگر همینجوری لک باشه مال تخمک گذاری....کلومیفن قرص تحریک تخمکگذاریه...

فعلا که کمه و رنگ روشن.. من هیچوقت تو روزای تخمک گذاریم خونی نمیدیدم.. الان اونقد ناراحتم که خدا مید ...

اینم بگم من از صب فقط دو سه لقمه غذا خوردم.. بعدظهر هم مهمون داشتم فرصت نکردم ناهار بخورم.. فقط یکم میوه خوردم.. ممکنه از ضعف هم باشه؟؟ 

2738
امپول نزدی؟هورمونات بهم ریخته لابد با قرص

ببخشید یه سوال دارم حتما باید با قرص آمپول هم تجویز میکرد دکترم؟؟ خیلیارو شنیدم که گفتن هم کلومفین خوردن هم آمپول زدن

2706