2733
2734
خودم سبامد میزنم

عزیزم حالا به لبخند زنگ نزدم ولی اونجا زنگ میزنم فردا ببینم داره یا نه ،اونیکی جا هم که شما گفتین از پیچش معلوم بود ارایشی زیاد نداره درمانی ،من میخوام ارایشی بخرم فردا بعد اون یه ماه بعد ابرسان دور چشم پولم جور شه بخرم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما اینجا میشناسین به نظرتون جنساش اصل فک کنم کوچه مروی هستش اخه یکم ارزونتر میده مثلا سلین که ...

عزیزم این دوتا جا که بهت معرفی کردم عمده فروش محصولات درمانی پوستی هستن

کوروش و هایلند و داروخانه ها و ...همه ازینجا جنس تهیه میکنن و دلیل قیمت پایینشون، عمده فروش بودنشون هستش،شما وقتی ازینجا جنس تهیه میکنی فقط یه سود میدی به مغازه دار،سود به واسطه(هایلند،کوروش و ...)نمیدی،برا همین قیمت مناسب تره از بیرون

من ۹ساله که مشتری ثابتشون هستم و اطمینان خاطر دارم

فروشگاه لبخند انقدر منصفه که جنس های قدیمش و به قیمت قدیم میده،درصورتی که میتونه به دلار روز حساب کنه،..

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
عزیزم حالا به لبخند زنگ نزدم ولی اونجا زنگ میزنم فردا ببینم داره یا نه ،اونیکی جا هم که شما گفتین از ...

بله این دو تا فروشگاه محصولات درمانی مراقبتی پوست کار میکنن،ارایشی نیستن انچنان

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
عزیزم شما اینجا میشناسین به نظرتون جنساش اصل فک کنم کوچه مروی هستش اخه یکم ارزونتر میده مثلا سلین که ...

من حقیقتش کوچه مروی و قبول ندارم خیلی فیک کار میکنن،خیلی

تو کوچه مروی فقط گل سنگ اصل کار میکنه و قوی

2740
سلام ازکجامیگیرید؟نمیدونم ازکجابخرم ک اصل باشه

از سایتای معتبر بخر عزیزم من خودم سایت خانومی رو خیلی قبول دارم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

سلام

من از سایت اونس که باهاشون آشنا شدم مدتیه خرید میزنم و راضی هستم ازشون. بهمین خاطر خوستم اینجا با شما عزیزان هم به اشتراک بذارم.

https://avens.ir

محصولات رو میتونید با تعداد کم هم سفارش بدید و فکر نکنم بهتر از اینا از نظر قیمت و بخصوص کیفیت پیدا کنید.

پشتیبانیشون هم خیلی قوی و اگه سوالی داشتید بهشون پیام بدید