2737
2739

بچه ها من حس میکتم خیلی وابسته شوهرمم و نمیتونم بدون اون خوش باشم ..

چیکار کنم همش تو فکرش نباشم 

من الان اومدم مسافرت تنها ولی انقد تو فکرشم دلم اونجاست

راه حل بدین شماها چیکار میکنین شوهرتون دنبالتون بیاد 

من حس میکنم همش من میرم سمتش 

Her insanın yaşam kitabında yüksek sesle okumadığı bir bölümü vardır

مسافرت تنهاخوش بحالت😐

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مسافرت تنهاخوش بحالت😐

من خونه بابام یه شهر دیگست ۹ ماه بود ندیده بودمشون .به شوهرمم مرخصی نداده بودن مجبور شدم تنها بیام

وقتی میره مسافرت قنننند تو دلم ابه

میگم اخیییش

وقتی هس من ب کارام نمیرسم

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2738
برو با دوستات باش همش

من اونجا دوستی ندارم تازه دوساله رفتم اونجا غریبم دلم میخواد برم باشگاهی چیزی تا هم دوست پیدا کنم هم اعتماد بنفسم بره بالا

من اونجا دوستی ندارم تازه دوساله رفتم اونجا غریبم دلم میخواد برم باشگاهی چیزی تا هم دوست پیدا کنم هم ...

برو حتما من خودم خیلی وابسطه بودم الان نیستم ولی با دوستان هستیم همش الانم زنگیدم گفتم اخر شب اونجاییم

چندوقته ازدواج کردی؟

دو ساله ..شوهرم سرده من گرمم همه چی از طرف من زیاده تز طرف اون کم مثلا اندازه محبت کردن و توجه کردن و..

من بدون شوهر خیلی بیشتر بهم خوش میگذره. خب اونم گیر و گورای خودشو داره. از طرفی شوهرم واقعا بد سفره ...

خوش بحالت من دوست دارم اون یکم بچسبه بهم ..چیکار میکنی که انقد بهت میچسبه ..بگو توروخدا اخلاقات چطوری ان

برو حتما من خودم خیلی وابسطه بودم الان نیستم ولی با دوستان هستیم همش الانم زنگیدم گفتم اخر شب اونجای ...

خوشبحالت ایشاالله منم میرم 

دو ساله ..شوهرم سرده من گرمم همه چی از طرف من زیاده تز طرف اون کم مثلا اندازه محبت کردن و توجه کردن ...

خب اول راهی.تازگی داره برات چن سال بگذره عادی میشه دیگه دنبالش نمیدویی

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
2706