2733
2734

ببخشید من تو اقدامم میخواستم بپرسم چقدر چند ماه یا چند تا رابطه طول میکشه تا باردار شم شوهرم عاشق بچس و بعد 12 بار ..... همش میپرسه خبری نیس  شماها چطوری بودین بعد چند بار بارداز شدین البته معذرت میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اولش برو دکتر ببینه عفونت نداری معاینه. آزمایش بعد اقدام کن. من بار اول ماه دوم شدم ولی خارج رحم بود. الانم  1سال ونیم نشدم هنوز... 

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2738
نکنه مشکلی دارم😦

نه گلم بد به دلت راه نده اما اگه پری اومد همون روز برو دکتر بگو واست یه سونو بنویسه.اخه من دو ماهه اقدام هستم و نشده و پری هام ماه پیش یک هفته و این ماه دوهفته عقب افتاد دیشب پری اومد امروز رفتم دکتر گفت تنبلی خفیف دارم و دارو و امپول داد.اگه عجله داری زیر نظر دکتر باشی بهتره گلم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

من پریدیم نامنظم بود دکتر امپول داد  پرید شم دوتا قرصم داد با تقویم پریدی روز های تخمک گذاری رو فهمیدم همون ماه اول بعد پرید خداروشکر حامله شدم یعنی فکرش میکردم طول بکشه اذیت میشدم چون پرولاکتینم بالا بود برا همون پرید نمیشدم یه قرص بود سه ماه هرشب باید میزاشتم خیلی کار مسخره ای بود خدارو شکر چهار روز بیشتر نذاشتم بعدش قرار بود ماه دوم که بشم عقب افتاد نگران بودم که حتما فایده نداشته چقدر رازیانه خوردم اخه نمیدونستم باردارم فکر میکردم لااقل سه چهار ماهی طول بکشه ولی خدارو شکر با اون همه رازیانه چیزیم نشد ☺️