2733
2734
عنوان

اسم دختر مذهبی پیشنهاد میدید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1885 بازدید | 161 پست
فاطمه زهرا سارا

اسم خودم زهراس خواهرم فاطمه

سارا مذهبیه واقعا؟؟ 

مذهبی منظورم اسم بامعنیه ک مربوط ب قران و. باشه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاطمه  زهرا  اینا خوبن  https://www.ninisite.com/discussion/topic/5075449/دوستان- ...

خودم زهرام خواهرم فاطمه.. ی چیز متنوع😘

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
یسنا یسرا حنان

یسرا ینی چی؟؟ 

یسنا و حنان اسم دخترای برادرشوهرو خواهر شوهرمه

حلما 

حورا

آلا

راحیل

ساره

مهلا

متینا

مهدیه

نورا

محیصا

عسل

علیا

حنانه که میشه حنا صداش زد

وفا

بعضیاش اسمای قرانی هستند

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
فاطمه،زهرا،زینب

ب ترتیب خواهرم خودم مامانم😂😂😍👌

مُهَنا اسم دخترم

مگه مهنا مذهبیه؟؟؟ 

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706