2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید 

چند هفته رفتی 

قیمتش چقدر بود ازاده یا با دفترچه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728

همه چی نرمال و خوب بود....

اما ضربان قلبش خیلی پایین بود..

بچم قلبش بلوک کامل هستش و تا الان هم خوب نشده تا ببینیم مصلحت خدا در چیه.

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2738
۱۸ هفته و یک روز بودم امروز رفتم قیمتش ۲۲۰ خراسانم

به سلامتی 

جنسیت هم گفت بهتون 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
ممنون گلم. نه مشهدم

بسلامتی ودل خوش انشاالله این دوره رو بگزرونید.خدا هم شما رو وهم نی نی رو حفظ کنه مراقب خودتون باشید.ماه صفر تونستید ده باردعای یاشدیدالقوی روبخونید وصدقه هم بدیدانشاالله ازبلاهادورباشید

اره دختر

ای جونم چه خوب 

من یه دختردارم ارزوم اینه که اینم دختر شه 

دوتا همجنس 😍😍

انشالله به سلامتی دنیا بیاد برا منم دعا کن بچه منم سالم باشه تو انو مالی من ۱۵ هفته و ۱ روزم 

عزیزم بلوک کامل یعنی چی؟ باید چند میبود مگه؟

بلوک کامل یعنی عدم ارتباط بین دهلیز و بطن

ضربان قلب جنین بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ هست

ولی کوچولوی من ۲۰ هفتگی ۶۶ تا و در ۲۲ هفتگی ۵۵ تا ضربان در دقیقه شد.... و الان که ۲۸ هفته هستم همون ۵۵ تا ضربان رو داره... و اگر خدای نکرده با همین ضربان پایین دنیا بیاد نیاز داره برای قلبش باطری بزارن (ضربانساز)

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2706