2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن

256 بازدید | 40 پست

میخوام دخترمو از شیر بگیرم روانی شدم دیگه از دستش ولی فقط زیر سینه میخوابه حتی وقتی خوابه هم از دهنش درمیارم گریه میکنه دخترم یکسال و ته ماهشه

دلم نمیاد تلخک اینا بزنم به نظرتون رژیم غذایی بگیرم شیرم خشک بشه  البته وقتی سینه ام شیر هم نداره باز میخوره واقعا عصبی میشم 

یه بنده خدایی اینجا گفت پشم بچسبون بهش  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

اگر تونستی کم کن که البته دختر من وابسته تر شد برا همون یکدفعه گرفتم با تلخک

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سخترین کار دنیا از شیر گرفتن و از پستونک گرفتن و از پوشک گرفتن

من دارم از شیر میگیرم پسرمو ولی خوابش بهم ریخته دیگ کلافه شدم ظخرا اصن نمیخوابه شبا بد میخوابه تازه هم از شیرخشک هم از پستونک هم از پوشک دارم میگیرمش دقیقا ۲سالش

2738
سخترین کار دنیا از شیر گرفتن و از پستونک گرفتن و از پوشک گرفتن من دارم از شیر میگیرم پسرمو ولی خواب ...

همشو باهم نگیر خب من دو سال و نیم از پوشک گرفتم بچم یه روزه یاد گرفت بدون سختی خونه رو هم نجس نکرد . بینش فاصله بذار عزیزم 

مثلا چرا دلت نمیاد تلخک بزنی؟

بچه بدش بیاد و به خواست خودش نخوره خیلی بهتره..

من که روش تدریجی پسرمو عصبی کرده بود... با تلخک بی دردسر گرفتمش

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من که هر وعدشو یه هفته طول دادم تا کامل قطع کردم ۲ ماه طول کشید، هنوزم شبا سخت میخابه چون عادت داشت زیر سینم بخابه، اما هر روز بهتر میشه صبور باش

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بالاخره راهیه که باید بری دختر منم باشیر میخوابید ولی بعدش عادت کرد چند شب گذاشتمش رو پام ،شیر پاستوریزه هم نمیخورد براش شیر موز درست کردم ریختم تو شیشه ،الان میخوره ،دوشب نصف شب که نفهمه سینه بهش دادم که تا صبح گرسنه نشه بعد اونم دیگه نصف شب شیر ندادم چون باید عادت کنه تا صبح بدون شیر بخوابه وگرنه دندونش خراب میشه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706