2733
2734
عنوان

🌸🕋 سفره صلوات هدیه به آقا امام حسن عسکری (ع)🕋🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 191 پست
الهی به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم  به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه به امام حسن ...

ممنونم مهربونم انشاالله بهترینها نصیبت بشه 😘 

منم 14 تا به نیت شما

100 تا به نیت حاجت دل @الناخانووووووم   @پفسه   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava     @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14 تا برای سلامتی آقا امام زمان علیه السلام 🌹 

100 تا به نیت حاجت دل @مامانبزرگپانیذ   @سینوس   @بالکبابی   @جیکجیک   @بانورهایی97    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
@yekta_369     @sar_be_hava     @صدف33     @zohall   &n ...

ممنونم عزیزم،منم ۱۰۰ مرتبه تقدیم می کنم به امام حسن عسگری علیه السلام به نیت حاجت روایی خودتون💚❤، و دوستانم:

@آناعشق      ، @سواره     ، @ملکه__یخی     ، @مامان_آینده_هستم     ، @الناخانووووووم      و خودم..

حاجت روا باشید ان شاءالله💚❤🌷🌸🤲

2738
ممنونم مهربونم انشاالله بهترینها نصیبت بشه 😘  منم 14 تا به نیت شما 100 تا به نیت حاجت دل @ا ...

خدا خیرت بده گلم، ان شاءالله اجر خوبیتو خدا به زندگیت برگردونه، خوشبخت باشی و شاد🤲💚❤

الهی به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم  به نیابت از دوستان 10 صلوات هدیه به امام حسن عسک ...

سب=لام عزیزم ممنون

ب نیابت شما 20 صلوات هدیه می کنم

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
@drfuture     @هلن137266     @almabanoooo     @دکتر_مهربوووون ...

سلام 500 تا   صلوات من.... دعا کنید باردار شم این ماهم نشد ولی دعام کنید دلم شکسته اس 🥺😥

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706