2733
2734

همش دلداری میدم به خودم آی قسمتت نیست آی حتما حکمتی هست حتما صلاح نیست 

آخه چرا باید صلاح نباشه؟

مگه نمیگیم خدا مهربونت آخه چرا باید شرایط زندگیمو جوری بچینه که صلاحم نباشه؟

چرا یه زن معتاد توی خیابون صلاحش هست که بچه دار بشه ولی به صلاح من نیست؟

دیگه خسته شدم از بلاتکلیفی

انگار دارم خ‌اب میبینم

پس کی از خواب بیدار میشم

تا کی به خودم امیدواری بدم آخه😭😭

دیگه خجالت میکشم با کسی در ارتباط باشم از بس که تا میبیننم میپرسن بچه نیاوردی جرا😭😭

خداااااااااا 

یا منو بکش یا بیشتر از این داغونم نکن😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزززرم 😢 جاری منم بچش نمیشه...میشهاااا سقط میشه

چندروزقبل رفت عکس رنگی

دعامیکنم همه منتظرابه مراددلشون برسن🙏😄

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2738
ایشالله ایشالله ایشالله امشب حامله شی برات صلوات میفرستم

سه ساله هر ماه دارم اقدام میکنم با اینکه میدونم لوله های رحمم بستست ولی بازم میگم خدا هست خدا میخواد برام پس امید دارم اما آخه نمیشه نمیشه 

آخه خدا کجاست پس

من دست به دامن کی بشم پس😭😭

سه ساله هر ماه دارم اقدام میکنم با اینکه میدونم لوله های رحمم بستست ولی بازم میگم خدا هست خدا میخواد ...

یعنی چی لوله هات بسته است

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

نکته همینه صبر کنی تا بهت بده منم دارم صبر میکنم سخته ولی چکار میشه کرد

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2706