2733
2739
عسل و سیاه دونه رو چطوری درست کنم

یه قاشق سیاهدونه رو پودر کن سریع با ۳ قاشق عسل مخلوط کن 

من ۳ ق سیاهدونه رو پودر میکنم با ۹ ق عسل روزی یه ق مرباخوری صبح ناشتا میخوره 

با اون چیزایی که بهت گفتم میخوره جواب ازمایشش که افتضاح بود بعد ۳ ماه خوب شده 

البته روزی دوتام فرتیل اید میدم که شما نمیخواد بدی 

اگه مشکل مالی نداری و برای تقویت بیشتر بخر وگرنه نیتز نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بدم بخوره برای تحرک و تعداد

گرمی بده

مثل ارده و شیره و عسل 

موز خوبه 

گردو خوبه 

زرده تخم مرغ و شیر و نبات 

شیر و عسل 

شیر و دارچین 

فلفل به غذاهات بزن 

سیاهدونه و عسل (فقط حواست باشه سیاهدونه اسیاب نشده باشه) برای هردوتون خوبه 

خرنوب دم کن بهش بده 

تخم هویج از عطاری بگیرید دم کنید و صاف کنید و جفتتون بخورید

تخم مرغ هم خوبه 

سردی نخوره مثلا اگر ماست میخوره حتما بهش نعنا بزن ...‌ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
عسل و سیاه دونه رو چطوری درست کنم

ببین عسل طبیعی بگیر هر شب یه قاشق چای خوری عسل با اندازه ۳۰ تا دونه سیاهدونه بده شوهرت بخوره خودتم بخور سیاعدونه رو بجوین تا زیر دندون له شه بهتره از روز اول پریودی شروع کنی خودت تا ۱۵ روز بخور ولی همسرت همیشه بخوره بعد نیم کیلو خرما بگیر پوست و هستشو درار با روغن زیتون یکم تفت بده تا نرم شه نصف لیوان سیاهدونه رو بریز روش یکم دیگه تفت بده بعد صبحا ناشتا یه قاشق خودت بخور یه قاشق همسرت اینم از روز اول پریودی اینحا هم ۱۵ روز خودت هرروز همسرت اینجاهم سیاهدونه رو آسیاب نکن قشنگ بجویین اینجوری صددرصد نی‌نی دار میشین عشقم اول همه هم توکل بخدا کنین

2731
یه قاشق سیاهدونه رو پودر کن سریع با ۳ قاشق عسل مخلوط کن  من ۳ ق سیاهدونه رو پودر میکنم با ۹ ق ...

استارتر حواست باشه اگر سیاهدونه رو پودر میکنی همون موقع باید مصرف بشه 

بمونه دیگه خاصیت نداره و سمی میشه 

پیا برای هر وعده همون موقع پودر کن یا کلا پودر هم نکنی و خودش بجوه موقع خوردن 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
ببین عسل طبیعی بگیر هر شب یه قاشق چای خوری عسل با اندازه ۳۰ تا دونه سیاهدونه بده شوهرت بخوره خودتم ب ...

من سیاهدونه ندوست ولی نی نی زیاد دوس

هرکار میکنم نمیتونم بخورم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2738
من سیاهدونه ندوست ولی نی نی زیاد دوس هرکار میکنم نمیتونم بخورم

وای من عاشقشم اینقدر طعمشو دوست دارم که نگو ببین عزیزم بهتره واسه چیزی که دوست داری سختیاشم تحمل کنی عیبی نداره عشقم بخور

واریکوسل خیلی درد همراه داره بالاخره یکاری میکنه ک طرف مطمعا شه ولی وقتی هچی نباشه چ‌جوری واریکوسل د ...

تازه واریکوسل روی کیفیت اسپرم اثر میذاره ولی این خوبه همه چیش تقریبا

به نیت 
2706