2737
2734
عنوان

نظر تخصصی لطفا بدید!!!!!!!!!

338 بازدید | 32 پست

میخوام گوشی بخرم 

به این نتیجه رسیدم که شیائومی اصن نگیرم چون همه میگن بیخوده !!!! 

{ البته من احترام میزارم به هر کی که شیائومی داره   }

میخوام سامسونگ بگیرم, بین A51 و A71 موندم کدومو بگیرم !!! 

لطفن نظر خوب و تخصصی بدید چون میخوام یع یه ساعت دیگه برم بخرم؛ لطفا کمکم کنید ممنون ازتون بابت اینکه برا من وقت گذاشتید 

Le terre est un livre et nous chaque mot dans l'histoire de la vie 😍📙📙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوستم سامسونگ خرید یکی ازین دو مدل نمیدونم کدومش دقیقا،سر به هفته هنگ می کرد، فروختش گفت دل چرکین شدم ازش

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
دوستم سامسونگ خرید یکی ازین دو مدل نمیدونم کدومش دقیقا،سر به هفته هنگ می کرد، فروختش گفت دل چرک ...

اره والا مث مال من

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

سامسونگ سری آ مزخرف ترین گوشیاییه ک دیدم خودمم دارم

شیائومی بهتره رد می نوت ۸ بگیر بسیار عالی

اگرم میخای سری آ بگیری آ۳۱ بگیر جدیدتر از اینایی ک گفتیه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
از قدیم گفتن هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری.

ای جون ببین کی اینجاس

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
😘😘😍😍😍عه عکستو عوض کردی

اره تاپیک هامم پاک کردم رفیقم گفت چرا تاپیگ زدی دوست جدید پیدا کردی همه رو ترکوندم 😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706