2733
2739
عنوان

عاقبت من و عاقبت رفیقم

381 بازدید | 14 پست

منی  ک اول تا آخرش رل نزدم تهش این شد رفیق داشتم با پسرم بیرون رفتم اکیپی اون دختر پسر ولی هیچوقت دوست پسر نداشتم تهش این شدم شوهرم خیانت کرد تو یه خونه تک و تنها منتظرم بچم بیاد بعدشم طلاق بگیرم اونوقت دوستم اومده بود پیشم کلن پرانرژی شاد پسر باز راحت هیچی براش مهم نیس خنده رو عاقبتش از من بهتره تو دلم گفتم دروغه همش ک زنا تهش فلان و بیساراین بعد دوسال رابطه با یه پسر ک رابطه جنسی هم داشتن کات کردن اصلا براش مهم نبود کات درحال مسافرت و عشق و حال 😑😐  

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙

هرچی میکشیم از ای رفیقا مکشیم بکش بکشه کلا😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست خودم  در متاهلی هم داشت شیطنت میکرد در حد نهایتش شوهر مظلومش فهمید بخشیدش  ... هم ...

بیا اینم نمونش همش شانس آبجی شاااااانسس

2740

خب این استدلال درستی نیست یعنی شمایی که قبل از شوهرتون با کسی در ارتباط نبودید نباید شوهرتون بهتون خیانت کنه؟ و اون دوست شما اگر روابط متعدد داشته باشه باید مشکل و خللی در زندگیش بوجود بیاد؟

بیا اینم نمونش همش شانس آبجی شاااااانسس

آخ بشاشم تواین شانس که هیچوقت درخونمونونزد هروقتم زد ماخونه نبودیم

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
خب این استدلال درستی نیست یعنی شمایی که قبل از شوهرتون با کسی در ارتباط نبودید نباید شوهرتون بهتون خ ...

ن آخه منظورم اینه من ک خودم خوب بودم باید یه آدم مث خودم گیرم میومد 

ن آخه منظورم اینه من ک خودم خوب بودم باید یه آدم مث خودم گیرم میومد 

نه همچین قانونی وجود نداره ارتعاش شما تا حدی روی زندگی شما تاثیر داره و معمولا موقعیت ها و افراد هم سنخ شما را جذبتون میکنه ولی شما هم باید در تصمیم گیری دقت به خرج بدید