2737
2734

دوستان من تازه عروسی کردم ، خانواده شوهرم شب عروسیم دعوا به پا کردن، مادرشوهر و سره اینکه به مامانم گفت شاباشا ماله ماست و از این مزخرفات با خواهرشوهرام‌مجلس رو خراب کردن جلو همه به من و خانوادم فحشای رکیک دادن تازه خالمم که اومد وسط اونو کتک زد مادرشوهره عفریتم! الآنم باهاشون قهریم، به نظر شما اگه یه وقت سر و ماسون پیدا شد باهاشون چجوری برخورد کنم ؟؟ چون من که دیگه نمیخوام باهاشون ارتباطی داشته باشم ، بهترین شب عمرم رو خراب کردن تازه اینک بگم کیک و شام عروسی رو هم برداشتن و رفتن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😨😨😨😨😨😨

این ها آدمن واقعا؟؟؟؟؟؟؟

بعدم شاباش ها مال عروس داماده دیگه،دعوا داره مگه؟؟؟؟؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738

همسرتون برخوردش چی بود؟

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

شاباش مال شماست شام مال اونا بوده ولی خب خیلی کارشون بد بوده من که باشم ارتباطمو قطع میکنم شوهرت نظرش چیه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706