2737
2734

این دختر تاپیک زده خاطرات زایمان و بگین 

میگف ترشیدع

واقعا متاسفم ک در قرن 21جاهلیت و این افکاروجود داره

و شوهر و افتخار میدونن

ارزش خانوم هارو پایین میارن واقعا😶

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها نام کاربریش چی بود

مامان کوچولو بعد کنارش ی اعدادی بود اون عددارو میدونین??

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2738

والا یه جوری حرف میزد که کپ کردم 

همزمان با دعوای اونا گربه ما بالا پشت بوم خونمون زایمان کرد .باخودم‌گفتم ببینا گربه هم زایمان میکنه اینقدر سرو صدا نکردو کلاس نذاشت  که این دختره کلاس گذاشت 

ول کن حرص نخور  اینجا همینه الان تو یه تاپیک گفتم وقتی خانم و اقا پابه پای هم کار بیرون میکنن تو خونه هم اقا باید کمک کنه یه به اصطلاح خانم ریپلای کرده خوب نکن کسی مجبورت نکرده!!!!!!!خوب از کوزه همان برون تراود که دروست پس فقط باید بعضیا رو بی جواب گذاشت طفلکا دیگه همینقدر میفهمن

اندازه سطح سواد فرهنگ و موقعیت اجتماعی خودشون 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اینجا اکثر تاپیک ها برای تبادل نظر نیست میخوان نظرشونو کنن تو پاچت😑

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
والا یه جوری حرف میزد که کپ کردم  همزمان با دعوای اونا گربه ما بالا پشت بوم خونمون زایمان کرد ...

وایی😂

اره الان همه تصیل و موقیت خوبو افتخار میدونن این زاییدنو😚😂

والا یه جوری حرف میزد که کپ کردم  همزمان با دعوای اونا گربه ما بالا پشت بوم خونمون زایمان کرد ...

نام کاربریش چی بود

اینجا اکثر تاپیک ها برای تبادل نظر نیست میخوان نظرشونو کنن تو پاچت😑

👍👌

2706