2737
2734
عنوان

شغل همسر

152 بازدید | 19 پست

خدایی کار نیست خانواده ها نباید خیلی سخت بگیرن البته کسی هم جرات نمیکنه زن بگیره واقعا خاستگار کم شده

شما شغل همسراتون چیه؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پسرم الان 10 سالس 

یه برنامه براش دارم که چندتا کار مختلف یاد بگیره هر کدوم نشد از اون یکی نون بخوره 

قبول داری مردها و زنهامون اصولا بی هنر و و... هستند اول خودمو میگم 

کارخاصی بلد نیستیم نه فنی نه هنری نه ورزشی و...

من پسرم الان 10 سالس  یه برنامه براش دارم که چندتا کار مختلف یاد بگیره هر کدوم نشد از اون یکی ...

من عشقم از 12سالگی کارکرده کیک ساز خیلی بزرگیه کیک عروسی 7تمن هم حقوق میگیره 

اما پدرم میگه بشین بهتر میاد این کارگره

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
من عشقم از 12سالگی کارکرده کیک ساز خیلی بزرگیه کیک عروسی 7تمن هم حقوق میگیره  اما پدرم میگه بش ...

خودت پیگیر باش 

براش یه صفحه مجازی بزن تبلیغ کن و...

امروز همکارم میگفت همسردوستم دلمه درست میکنه میفروشه ماهی 10 تومن درآمد داره (مشتری خاص داره برای مجالس و...)

دهنم باز مونده بود 

مردم دارن به این صورت کاسبی میکنن 

2738
خودت پیگیر باش  براش یه صفحه مجازی بزن تبلیغ کن و... امروز همکارم میگفت همسردوستم دلمه درست م ...

پیح داره خودش توی بهترین قنادی شهرمون هم مشغوله 

من عشقم از 12سالگی کارکرده کیک ساز خیلی بزرگیه کیک عروسی 7تمن هم حقوق میگیره  اما پدرم میگه بش ...

به بابات بگو کارگز حقوقش زیر 3 تومنه

خداشاهده همسر من مهندس شهرداری و کارشناس درختان و.. است حکمش 7 تومنه دریافتی 5.5 

به بابات بگو خوشی زده زیر دلش

به بابات بگو کارگز حقوقش زیر 3 تومنه خداشاهده همسر من مهندس شهرداری و کارشناس درختان و.. است حکمش 7 ...

اره واقعا شرایطش خیلی خوبه 

7 تومن خوبه که اگه اخلاقش خوبه...مرده به معنای واقعی.   اوکی رو بده

اره واقعا هم خیلی دوستم داره هم مهربونه هم سالمه هم کاریه 

2706