2733
2734
عنوان

زودپز برقی

27298 بازدید | 29 پست
سلام خانوماااا من میخوام زودپز بخرم ولی چون از زودپز معمولی خاطره ی بد دارم و به شدددتتت میترسم ازشون تصمیم گرفتم برقی بخرم چون کار باهاشون ظاهرا راحت تره ممنون میشم کسی اگه چیزی میدونه بهم بگه در مورد مدت زمان پخت طرز کار باهاشون اینکه مرغ و گوشت رو تو زمان کوتاه میپزه مثل معمولی ها یا نه؟؟؟ و هر چیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روی بعضیا نوشته و روی بعضی دیگه عکسشو کشیده که مثلا برای پخت گوشت 40 دقیقه کافیه. ولی من تجربه کردم 40 دقیقه برای گوشت جوونه گوشتای پیر رو باید یه 10 دقیقه دیگه بزاری بپزه. برای انواع لوبیا هم زمان خودش رو نیاز داره من خودم 4 ساله سون استار دارم و راضیم. فقط از نظر من طعم غذا داخل زودپز یه کم با غذای قابلمه ای متفاوته که اون هم عادت میشه و اصلا مهم نیست
2738
نه اصلا له نمیشه خوبیش همینه. من حتی نمک و لیمو رو هم میریزم همه با هم میپزن البته یک ساعته. فقط نباید آب زیاد بریزی که خورشتات شل نشه وگرنه مجبوری در باز بزاری آبش کم بشه. مثلا بریا آبگوشت چهار نفره همون 4 کاسه آب رو اندازه کن و بریز چون اصلا آب کم نمیشه
نه کی گفته...حلیم داخلش عالی میشه... این که میگن گندم نمیشه، داخل معمولیا نمیشه چون هواش با لعاب خالی میشه و از نظر ایمنی خطرناکه ولی داخل این برقیا چون هوا یواش یواش خود به خود بعد از تموم شدن زمان پخت خالی میشه نه با برداشتن سوت زودپز پس اصلا مشکلی نداره...
2706