2733
2734
عنوان

میخوام کیک درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 28 پست
دردسر داره تمیز کردن اون وسیله ها  ولی رو گاز ی قابلمه است فقط😅

اره دقیقا بعد تهش نارنجی میشه خوشگل مامان 😍😂

فر چیه اعصابم نمیکشه والا 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا بعد تهش نارنجی میشه خوشگل مامان 😍😂 فر چیه اعصابم نمیکشه والا 

یص یص اینو من چند شب پیش تو قابلمه درس کردم 

سلام سلام مامان های خوشگل🙋‍♀️ ما تولیدی سیسمونی نوزاد داریم سرویس نانان🐻، سرویس خواب و کلی اکسسوری جذاب دیگه🤩 به قیمت عالی و عمده خوشحال میشم تو اینستاگرام پیجم رو دنبال کنین و کارامو ببینین🥰اگر خواستین برای نینی هاتون سفارش بدین 😘میتونین من و تو اینستاگرام با آیدی Ninijoon_vahidian یا کالای خواب نینی جون پیدا کنین🐣🐣عکس پروفایل هم جوجه است🤩🤩🐣🐣🐣
رو گاز کیک اسفنج یا شیفون هم درست کردین؟خوب میشه؟

اره من برای شب یلدا پارسال درس کردم روش رو هم با گاناش و میوه و ژله دیزاین کردم

سلام سلام مامان های خوشگل🙋‍♀️ ما تولیدی سیسمونی نوزاد داریم سرویس نانان🐻، سرویس خواب و کلی اکسسوری جذاب دیگه🤩 به قیمت عالی و عمده خوشحال میشم تو اینستاگرام پیجم رو دنبال کنین و کارامو ببینین🥰اگر خواستین برای نینی هاتون سفارش بدین 😘میتونین من و تو اینستاگرام با آیدی Ninijoon_vahidian یا کالای خواب نینی جون پیدا کنین🐣🐣عکس پروفایل هم جوجه است🤩🤩🐣🐣🐣
2728
یص یص اینو من چند شب پیش تو قابلمه درس کردم 

افرین.طرز تهیشو میگی؟؟؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2738
فکر نمیکنم, میسوزه تو فر

نه نمی سوزه، مثل درست کردن تارت که میوه داره

من یه بار تارت سیب و دارچین درست کردم خیلی خوب شد، اتفاقا کیک با سیب و دارچین هم میخواستم درست کنم هفته پیش، ولی مگه سیب درختی ها اومده؟ 

با سیب گلاب میخوای درست کنی؟

نه نمی سوزه، مثل درست کردن تارت که میوه داره من یه بار تارت سیب و دارچین درست کردم خیلی خوب شد، اتف ...

من نه

خمیر تارت با کیک فرق داره مقدارش هم کمتره فکر میکنم چون کیک دیرتر میپزه حرارت سیب رو بسوزونه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
خوب شد مثل تو فر؟پف کرد کامل؟ چجوری درست میکنین عزیزم؟

اره عالی میشه عالی 

کیک شیفون اسمش رسپی اش رو میذارم الان