2737
2739
عنوان

امروز ی کاری کردم ی کوچولو حس میکنم کارم نرمال نبوده😢

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 28 پست
شاید دستور از مافوقش بوده و این بنده خدا گناهی نداشته به هر حال بهتره برای سلامتی خودتون هم که هست آ ...

نه فک کنم کوتاهی کرده زبونش نچرخوند بگه ببخشین بهم برخورد

با خدا باش و پادشاهی کن
حس کنم منو برده پیش چند تاهمکار مرد ک من مقصر نیستم منم یقشو گرفتم فوشم دادم

فحاشی در هر حالی کار غیر اخلاقی حساب میشه. بدون فحش هم می تونستید اعتراض کنید. اعتراض حق شما بود اما وقتی از راه غلط اعتراض کنید اصلا کسی بهتون حق نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا همگی با هم میگن خدا رحم کرد این خانم آزمون نداد و وارد سیستم نشد. 

اومدم ماشین به شوهرم میگم کاش ی سیلی بهش میزدم شوهرم میگه مگه چیشد گفتم یقشو گرفتم قیافه شوهرم دقیقا این مدلی بود😯

با خدا باش و پادشاهی کن
2728
فحاشی در هر حالی کار غیر اخلاقی حساب میشه. بدون فحش هم می تونستید اعتراض کنید. اعتراض حق شما بود اما ...

میدونم کارم خوب نبوده تو عصبانیت ادم نمیدونه چیکار میکنه ولی راستش خیلی خونده بودم شبا تا دو نیم میخوندم 😢

با خدا باش و پادشاهی کن
2738
خخخخخ 

از این خانوما قد بلند و هیکلی هستی 😑😑

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
نه ریزم 

اهاااا😑😑😑

خوب تونستی یقه رو بگیریاااا😁😁😁

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩