2733
2739
عنوان

رود خانم ها بدون سرپرست قانونی به پیست های اسکی ممنوع شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 29 پست
لازم نیست کاری بکنیم. از نظر اینها زن همیشه به سرپرست احتیاج داره. چون خودش نمی تونه مراقب خودش باشه و مسئولیت خودشو به عهده بگیره. همون تفکر مشهور قدیمی!
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام. سالومه جان منم می خواستم همینو بگم. پس تکلیف خانواده ای که سرپرستش یه مادر هست چی می شه. اگه پدری بالای سرشون نباشه یا همسری حق تفریح هم ندارن؟ ای بابا...موارد از این ظریف تر هم هست که همه مون به تلخی پذیرفتیم متاسفانه... یعنی مجبورمون کردند که بپذیریم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
آیلا جون موافق نظرت نیستم. البته تحریم ممکنه بعضی جاها جواب بده. مثل موردی که برای ورزشگاه گفتی. بله...میتونه مفید باشه. ولی در مورد وضعیت زن ها به نظر من این به نوعی پا پس کشیدنه. کسی که این قانون رو گذاشته فکر ضرر و زیان پیست اسکی نبوده. هدف اصلیش این بوده پای زن ها از پیست اسکی بریده بشه و با نرفتن ما اونها رو به هدفشون نزدیک تر میکنیم.
فکرشو بکن در مورد گشت ارشاد و پلیس نسبت چی؟ میتونیم بیرون رفتن رو تحریم کنیم؟
2740
ماه بانو جون مهم نیست این حرف صحت داشته باشه یا نه. چون مسلم این چیزی که توی یکی دو سال اخیر دیدیم که دارن حلقه آزادی و فعالیت زن ها رو مخصوصا توی شهرای بزرگ، تنگ و تنگ تر میکنن.
ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واییییییییییییییییییییییییییییییییییی منننننننننننننننننننننننننننننننننننن
من لواشک دوست دارم تو چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرپرست قانونی؟!!! آدم عاقل و بالغ هم مگه سرپرست می خواد؟!!!!

دریا (مامان شهرزاد) از نظر اینها زن هیچوقت عاقل و بالغ نیست و تا آخر عمر احتیاج به سر پرست داره

آیرین لایک!
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
آره این خبر رو تو برنامه ی اتاق خبر شبکه ی من و تو گفتن ...

بعد از یه مدت ور میفته ...

واسه کویر منجاب هم همین قانون رو گذاشتن ولی دوستان مجرد من میرن و عکس هم میزارن تو فیس بوک ...

اینا هرزگاهی یه تزایی میدن برای معطوف کردن اذهان عمومی و منحرف کردنشون به موضوعاتی غیر از موضوعات اصلی ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706