2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

no

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
2738

تابستون 97 یورو 19 تومن شد و پاییزش شد 12 تومن...طبیعتن دلار هم ارزون شد

امیدوارم امسال هم این اتفاق بیفته  من که هر روز چشمم میفته به تابلوی صرافی غصه دار میشم.اخه خواهرم دانشجوعه و براش به یورو پول میفرستیم

تابستون 97 یورو 19 تومن شد و پاییزش شد 12 تومن...طبیعتن دلار هم ارزون شد امیدوارم امسال هم این اتفا ...

خيلي بده منم به پوند ميفرستم بخدا خسته شدم هر چي جمع ميكنم ميره بالا خداياااا خودت كنك كن😢😢😢

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

میاد یه مدت رو ۲۵تثبیت میشه 

ودوباره میره بالا

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
وحشتناکه...خواهره من با یوروی 4 تومنی رفت الان شده 31    

پوند هم ٣٥تقريبا 😢خدا خودش كمك كنه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
پوند هم ٣٥تقريبا 😢خدا خودش كمك كنه 

بازار دلار دست بنده های خداست...خدا کاره ای نیست این وسط...تا عاقایون صاحبه مملکت نخان وضعمون همینه که اونام فقط برا خودشون میخان