2733
2734

سلام، قبل از این که بخوام توضیحاتمو بدم بگم بهتون اگ فک میکنین این تاپیک ناراحتتون میکنه ترکش کنین لطفا

بچه ها من طبقه بالای خونه مادرشوهرم هستم، خواهرشوهرام هم راه دور زندگی میکنن 

اینارو میخوام واسه کسایی بگم که به هر دلیلی مجبورن برن با خونواده شوهر تو یه ساختمون زندگی کنن

اول این که هیچ وقت نذاشتم همسرم آمار زندگیمونو به خونوادش بده، بهش گفتم هر حرف و بحثی هست بین خودمون دوتاس، حتی یه بار دعوامون شد مادرشوهرم از پایین اومد بالا چن بار در زد دید محل نمیدیم خودش رفت پایین، به هرحال تو هر خونه ای بحث و دعوا هست نمیشه ک هربار یکی بیاد بین بحث هامون

مادرشوهرم هر بار چیزی واسمون فرستاد بالا بدون استثنا ظرف خالیشو واسش نفرستادم، شاید هفته ای دو بار هم چیزی درست کنم واسشون ببرم خیلی هم خوشحال میشه که به یادشون هستم

اصلا فضولی نمیکنه تو زندگیمون، از پسرش توقع نداره همیشه پیش مادرش باشه 

هیچ وقت باهام بد حرف نزده، اگر هم حرفی زده از روی سادگی‌ش بوده

یکم چون سنشون رفته بالا پخت و پز واسش سخت شده اگ بتونم وقتایی ک مهمون داره میرم واسش غذا درست میکنم اونم جلو فامیلا و خونوادشون همیشه ازم تعریف میکنه 

هیچ وقت سیاست به خرج نداده

خیلی دوسش دارم و دوسم داره ولی همیشه یه سری خطوط قرمز رو بینمون رعایت کردم که به مشکل نخوریم 

بچه ها بخدا اینارو واسه پز دادن نگفتم، خواستم بگم مادرشوهر خوب هم پیدا میشه، اینجوری نیس که همشون اهل دخالت و سلطیه بازی باشن

دوس داشتم یه بارم شده تو این سایت از مزایای مادرشوهر داشتن بهتون بگم بلکه مجردا امیدوار بشن😍😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه به همین منوال باشین گلم،کاملا مشخصه خودتم از خانومی و مهربونی چیزی کم نداری😍😍😍 

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738

عزیزم هم خودت خوبی هم خوشبختانه مادرشوهر فهمیده ای داری

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

مادر شوهر منم ماهه بخدا مثل مادر خودم می مونه...همیشه تو دعواهای بین من و شوهرم از من طرفداری میکنه خدا حفظش کنه

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

منم تو یه ساختمون هستم باهاشون و تقریبا مثل شما رفتار میکنم اما مادرشوهرم زخم زبون و نیش زیاد میزنه واویزون پسرش که شوهرمنه اینا باعث شده من سرد شم ازش و دوسش نداشته باشم

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2706