2733
2739
عنوان

شوهرتون جلو مادرتون اینطوری کنه چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 44 پست

ناراحت که نمیشم  ولی جرررررررررررررررررررررررششششششش میدم  از وسط ب دونیمه مساوی😑

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا این چه رفتاریه 

مرد باید خرج زنش رو بده 

معلومه ناراحت که میشم هیچ دیگه باهاش حرف نمیزنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ناراحت میشم ولی با سیاست عمل کن مثلا بگو باشه هروقت پول داری بگیریم بعدم همون پولی ک مادرت داد واس برادرزادت کلی خوراکی میخریدی بهش میدادی

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2738

کلا با آدمی که به خوونوادتون چه کوچیکش چ بزرگش احترام نمیزاره ازدواااج نکنید .

اگ ازدواج کردین حتما با این موضوع کنار نیاین و اگ کنار اومدین لطفا دیگ با خونوادتون به همراه شوهر جایی نرین . نزارین خونوادتونم ب خاطر کارای شوهرتون حرص بخورن

کاربری برا دونفر .
2706