2703
2553

برادر زاده 6سالتون برا اولین بار بگه به شوهرتون عمو میری بیرون برام پاستیل میخری شوهرتم چون از خانواده شما خوشش نیاد اصلا جوابشو نده بعدم بهتون بگه میخوایی لباس بخری من پول ندارما بریم که من فقط یه زیر پوش و شرت بخرم شماهم بگی قسطیه ماهی 50تومن

بعد میرید مغازه شلوار میخرید شوهرتونم بیرون وایساده و پولشو مادرتون میده 

بعد میرین مغازه بعدی شوهرتون برا خودش شرت و زیرپوش بخره و جوراب برا نوه خواهرش ناراحت نمیشین؟؟؟؟؟؟

چه رفتاریه 😖 گند اخلاقیا چیه

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اره ناراحت میشم.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2714

ن ناراحت نمی شدم

با خونسردی پارش میکردم بعدم ی کار میکردم ب غلط کردن بیفته😐

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

خیلی ناراحت میشم .

اگه پول نمیده بیخود میکنه پا شه بیادهمراهم  خرید من بودم زیرپوش و شورتو جر میدادم جلوش 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706