2737
2739

زن بزرگیه بعد یه رفتارایی داره اصلا خوشم نمیاد 😐مث بچه هاس رفتارش  تیپای ناجور میزنه جلو باز و..با اینکه 5تا پشر داره پسراشم هیچکار بش ندارم ما الان نامزدیم از الان بدم میاد ازش از الان پسرشو پر میکنه یبار من ب نامزدم گفتم فلان چیزو میخام بعد نخرید و مسخرم میکرد مدام منم قهر کردم باش جوابش نمیدادم مادرش با اینکه زن داییمه زنگ زد زبون سه متریشو در اورد ب مادرک ک مگر عقدن و فلان گف سارا حق نداره تو نامزدی اسم شارژم بیاره تا بعد عقد از اونموقه ازش تنفر دارم😐😐

وا چه پررو خدا به دادت برسه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم هارا باید شست 

جور دیگر باید دید

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2728
2738

من از مادر شوهرت تنفر دارم😐

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706